*** Hotel Meran ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Meran Hotel Meran je rodinný zrekonstruovaný hotel. Velkou předností hotelu je že se nachází přímo v centru Prahy, přímo na Václavském náměstí.

Hotel Meran byl postaven rodinou Hájkových v letech 1895 – 1906 v proluce téměř minimální, nevhodné pro výstavbu hotelu. Přesto se stal společně s hotelem Šroubek architektonickým skvostem a ozdobou Václavského náměstí

Hotel Meran Ubytování:
Hotel Meran nabízí komfortní ubytování s velmi příjemnou atmosférou ve 20 pokojích různých velikostí. Hotel Meran disponuje 5 jednolůžkovými, 10 dvoulůžkovými a 5 třílůžkovými pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, TV a SAT, telefonem s přímou provolbou, rádiem, připojením na internet a minibarem.

Hotel Meran Stravování:
Hotel disponuje útulnou restaurací, kde hosté naleznou českou ale především mezinárodní kuchyni.
V okolí se nachází mnoho klubů, restaurací a barů.

Hotel Meran Služby:

Wi-fi připojení je zdarma. K dalším hotelovým službám patří široká nabídka okružních jízd po Praze i po České Republice, prodej různých upomínkových předmětů, sekretářské služby, internetové spojení, směnárna, zprostředkování kulturních akcí, veškeré transfery, úschovna cenných předmětů, praní a žehlení prádla. Parkování je možné v těsné blízkosti hotelu.

Zajímavosti:
Hanavský pavilón, novobarokní stavba z litina, byl vyroben u příležitosti Jubilejní výstavy v roce 1891. Byl nainstalován na Výstavišti a po zrušení výstavy přemístěn na současné místo v letenských sadech. Hanavským je nazýván proto, že byl vyroben v Komárovských slévárnách, které patřily knížeti Vilému Hanavskému.
Hotel Praha 1 Meran - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Meran - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Meran -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Meran - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 Meran - disponuje restauracíHotel Praha 1 Meran - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Meran - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Meran - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Meran - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Meran - na pokojích je telefon